Ocelové náušnice RŮŽENÍN Květ Života

Nový produkt

Ocelové náušnice Květ Života s broušeným růženínem v pryskyřici. Symbol pozvedává naše podvědomí na vyšší úroveň do kontaktu s vyšším věděním. Sjednocuje ducha, mysl a srdce.

Více informací

Vyrobíme ihned po objednání

389 Kč

  • ANO
  • NE
  • Visací ocelové

Více informací

SYMBOLIKA

Květ života je symbolem zachycující stvoření veškeré existence, vesmírné dokonalosti. Vychází z posvátné geometrie a tento symbol obsahuje veškerou geometrii života, je základem všeho živého. Jeho příčinou se dělí buňky, rozkvétá květena a na tomto principu se formuje i galaxie.
Tento symbol pozvedává naše podvědomí na vyšší úroveň do kontaktu s vyšším věděním. Sjednocuje ducha, mysl a srdce.
Květ je ve své geometricky přesné podobě zářičem životní energie a harmonizátorem svého okolí.

Růženín:
Svými vibracemi obklopuje duši, rány na srdci se jeho přítomností vyléčí. Dává sílu odpouštět. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii.
Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost, trpělivost, dává sílu k odpuštění, učí sebeúctě a sebelásce.
Příznivě působí při úzkostech a neurotických potížích, odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny.
Je univerzální, použitelný na vše.
Dodává energii, používá se k léčbě ledvin, srdce, jater, plic, mužských pohlavních orgánů a má vliv na mužskou plodnost.
Výrazně ovlivňuje důležitá centra vegetativního nervového systému, odvodňuje a odvádí z těla škodliviny, doporučuje se při rekonvalescenci.
Uklidňuje a posiluje srdeční činnost, pomáhá při psychosomatických potížích, střevních problémech, léčí infekty močových cest, čelní dutiny a nos.

ČAKROVÉ ZACÍLENÍ

Čtvrtá čakra, srdeční:
(Anahata) Vytváří střed systému čaker. Zde probíhá spojení tří fyzických-emočních center se třemi horními duchovními.
Jsou zde uloženy schopnosti empatie. Srdeční čakra sjednocuje pomocí lásky. Pokud budeme láskyplně vnímat své nemocné orgány, či části těla, může se uzdravení značně urychlit.

MATERIÁL

Chirurgická ocel. Náušnice obsahují broušený růženín, náhrdelník je bez minerálu.

Motiv dle Vašeho výběru zalit epoxidovou pryskyřicí (voděodolné), či pokryt pružnou epoxy čočkou (částěčně voděodolný - lze pouze otřít čočku vlhkým ubrouskem, nezle smáčet vodou, neboť voda by mohla zatéct do krajů a poškodit obrázek).

Rozměr: náušnice 20 mm, přívěsek 20 mm, délka řetízku 45 cm.

17 dalších produktů ve stejné kategorii: