Ocelové náušnice Kolibřík Květ Života

Nový produkt

Ocelové náušnice a náhrdelník Květ Života s kolibříkem v pryskyřici. Symbol pozvedává naše podvědomí na vyšší úroveň do kontaktu s vyšším věděním. Sjednocuje ducha, mysl a srdce.

Více informací

Vyrobíme ihned po objednání

289 Kč

  • ANO
  • NE
  • Visací ocelové
  • Zapichovací ocelové

Více informací

SYMBOLIKA

Květ života je symbolem zachycující stvoření veškeré existence, vesmírné dokonalosti. Vychází z posvátné geometrie a tento symbol obsahuje veškerou geometrii života, je základem všeho živého. Jeho příčinou se dělí buňky, rozkvétá květena a na tomto principu se formuje i galaxie.
Tento symbol pozvedává naše podvědomí na vyšší úroveň do kontaktu s vyšším věděním. Sjednocuje ducha, mysl a srdce.
Květ je ve své geometricky přesné podobě zářičem životní energie a harmonizátorem svého okolí.

Kolibřík:
Posel radosti, štěstí, harmonie a optimismu. Přináší lásku a léčení. Má schopnost létat ve všech směrech, i pozpátku, dokáže se zdánlivě nehybně zastavit na místě a jeho křídla opisují číslo 8 - symbol nekonečna.

ČAKROVÉ ZACÍLENÍ

Čtvrtá čakra, srdeční:
(Anahata) Vytváří střed systému čaker. Zde probíhá spojení tří fyzických-emočních center se třemi horními duchovními.
Jsou zde uloženy schopnosti empatie. Srdeční čakra sjednocuje pomocí lásky. Pokud budeme láskyplně vnímat své nemocné orgány, či části těla, může se uzdravení značně urychlit.

MATERIÁL

Chirurgická ocel.

Motiv dle Vašeho výběru zalit epoxidovou pryskyřicí (voděodolné), či pokryt pružnou epoxy čočkou (částěčně voděodolný - lze pouze otřít čočku vlhkým ubrouskem, nezle smáčet vodou, neboť voda by mohla zatéct do krajů a poškodit obrázek).

Rozměr: náušnice 12 mm, přívěsek 20 mm, délka řetízku 45 cm.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: