Váleček na Tvář Křišťál / Růženín

Nový produkt

Face roller, ajurvédský masážní váleček z minerálu křišťálu pro hýčkání sebe samé.
Křišťál je nejúčinnější krystal na světě s blahodárnými účinky.
Růženín podporuje sebelásku, léčí srdce a duši.
Masážní váleček má široké využití, eliminuje toxiny, prokrvuje pokožku, tónuje pleť a snižuje otoky.

Více informací

590 Kč

-50 Kč

640 Kč

Více informací

Face rollerdva funkční konce - širší pro uvolnění napnutých mimických svalů, pro elasticitu a vyhlazení pleti, pro masáž dekoltu. Užší část je koncipována pro oční okolí, nos a bradu.

Doporučujeme masírovat kůži každý den po důkladném očištění pleti. Na pokožku doporučujeme nanést sérum či krém a masírovat oční okolí pro prevenci otoků, vrásek a kruhům pod očima.

Nahřátý roller pomáhá zvětšit póry a usnadní tak vstřebání krému. Studený roller pomáhá vypnutí pokožky a jejímu prokrvení.

Křišťál (zvolte bílou barvu):
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující. Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Růženín (zvolte růžovou barvu):
Svými vibracemi obklopuje duši, rány na srdci se jeho přítomností vyléčí. Dává sílu odpouštět. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii.
Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost, trpělivost, dává sílu k odpuštění, učí sebeúctě a sebelásce.
Příznivě působí při úzkostech a neurotických potížích, odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny.
Je univerzální, použitelný na vše.
Dodává energii, používá se k léčbě ledvin, srdce, jater, plic, mužských pohlavních orgánů a má vliv na mužskou plodnost.
Výrazně ovlivňuje důležitá centra vegetativního nervového systému, odvodňuje a odvádí z těla škodliviny, doporučuje se při rekonvalescenci.
Uklidňuje a posiluje srdeční činnost, pomáhá při psychosomatických potížích, střevních problémech, léčí infekty močových cest, čelní dutiny a nos.

Délka cca 140 mm, šířka cca 60 mm.

Dodáno v přírodním jutovém pytlíku.

Kovové komponenty mosaz ve zlatém provedení.

26 dalších produktů ve stejné kategorii: