Aroma éterický náhrdelník Andělská křídla Zobrazit větší

Aroma éterický náhrdelník 3 druhy

Nový produkt

Aromaterapeutický náhrdelník s andělskými křídly nebo vážkou a polštářkem pro esenciální olej.

Nakapáním esence budete po celý den obklopeni Vaší milovanou vůní, která harmonizuje Vaše smysly a zároveň Vás léčí a posiluje. Amulet pak působí jako tělesný difuzér. Amulet odbourá Vaše napětí, stres, zlepší náladu, posílí imunitu a pomáhá i při nachlazení.

Více informací

520 Kč

Více informací

Textilní vyjímatelný polštářek pokapejte oblíbenou esenciální vůní dle nálady a potřeb. Stačí 2-3 kapky éterického oleje. Po celý den tak budete obklopeni Vaší milovanou vůní, která harmonizuje Vaše smysly a zároveň Vás léčí a posiluje.

Éterické oleje souzní s Vaším tělem a ovlivňují tak Vaše psychické i tělesné rozpoložení. Amulet odbourá Vaše napětí, stres, zlepší náladu, posílí imunitu a pomáhá i při nachlazení.

Přestane-li Vám vůně po čase vonět, polštářky můžete umýt mýdlem a po uschnutí jej můžete pokapat další esencí.

Andílek je ochránce domova i nositele. Přináší lásku k sobě i k druhým. Podle náboženství je Božím poslem. Je osobní strážce, dohlíží na naše zdraví a pomáhá nám při překonávání všech překážek v životě.
Ochraňuje před zlem a negativními energiemi. Propojuje nás s vyšším vědomím a podporuje intuici.

Vážka je spojena s vodním elementem. Je symbolem říše emocí a podvědomí. Podporuje klid, uvolnění, pomáhá nám nenechat se unést emocemi a dali si pozor na iluze či podvody na úrovni vnitřní i vnější.

Doporučujeme k náhrdelníku zakoupit i vonné přírodní esence z našeho obchůdku.

Velikost cca 2 cm.

Cena je uvedena za jeden kus.

12 dalších produktů ve stejné kategorii: