Andělská lucerna Opalit Uklidním Tvé emoce

4220

Nový produkt

Andělská lucerna s minerálem opalitem. Skleněný svícen v božsky modré barvě.
Uklidní Vaše emoce, harmonizuje tělo i mysl po náročném dni.
Opalit mění životní situaci, vztahy a výhledy budoucnost.
Samotná vitráž lámající paprsky Slunce je magická a se zapálenou svíčkou okouzlující vizuální zážitek.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 100 Kč

Více informací

Strážný anděl Vašeho domova. Božské modré světlo napomáhá relaxaci a meditaci.

Opalit se někdy nazývá jako nachový opál, či opalizující fluorit. Jedná se o sklo a díky oxidu křemičitému je považován za transformátor - mění životní situaci, vztahy a výhledy budoucnosti.  Je kamenem přání a naděje. Používá se ke zlepšení nálady a podporuje relaxaci. Používá se jako ochranný kámen na dlouhé cesty. Výrazně zlepšuje naši vnímavost. Pomáhá nám dostat pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Podporuje cítění, intuici a emocionalitu, nikoliv racionalitu. Je velmi vhodným kamenem, pokud se potřebujeme rozhodnout nebo řešit nějaký problém.

6. čakra, čakra třetího oka, intuice a duchovní energie. Zprostředkovává nám tzv. vědění. Pokud ji máte zablokovanou, tak odmítáte názory svého okolí, též nepřijímáte vědomí o nadpozemských silách.

Modrá barva je svoboda v oceánu, obloze, synonyma jsou důvěra, láska, oddanost, něha, ženskost, sebevyjádření.
Symbolizuje klidnou vodu, reprezentuje uvolněný temperament, ženskost, něhu, věrnost, důvěru, lásku a oddanost. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lehkovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Barva páté komunikační čakry. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.

Rozměry: výška 17 cm; šířka 9cm

Vyrobeno ručně v Čechách. Cínovaná Tiffany technikou.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: