Andělský dárek Andělka + Jasmínová svíčka

700771

Nový produkt

Andělská krabička Na křídlech jasmínu s látkovou Andělkou a sójovou vonnou jasmínovou svíčkou. 

Úžasná dlouhotrvající vůně pro zútulnění domova a ručně šitá andělka pro potěšení a ochranu.

Překrásný andělský dárek.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

590 Kč

Více informací

Andělka je o velikosti cca 17cm.

Balení svíčky 190g.

Svíčky jsou dodávány v skleněných nádobách pro více použití, s korkovým víčkem a přírodní hnědou papírovou etiketou upevněnou s jutovým provázkem.

Výhoda sójového vosku spočívá v tom, že výborně udržuje vůni a uvolňuje vůni rovnoměrně v průběhu hoření. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku. Garantovaná minimální úroveň vůně je 3%.

Doba hoření této sójové svíčky je přibližně 20 hodin. Pro docílení dlouhé doby hoření svíčky je důležité nechat svíčku poprvé hořet přibližně 2 hodiny, aby si vaše svíčka vytvořila počáteční paměť hoření. Svíčka začne naplno vonět a vosk se optimálně roztaví. Vždy udržujte knot uprostřed.

Chcete-li zabránit tomu, aby sójová svíčka produkovala černé saze, zkraťte knot na ¼ před zapálením svíčky. Svíčku vždy zapalujte na stabilním a teplo odolném povrchu. Chraňte před průvanem. Nezapalujte svíčku pokud na dně zůstalo méně než 1 cm. Když svíčka hoří, nedotýkejte se jí ani s ní nemanipulujte dokud je vosk horký. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Ancient Wisdom

Dárkové balení v krabičce se slámou.

23 dalších produktů ve stejné kategorii: