Kotníkový náramek ŽENSTVÍ, SÍLA

5103

Nový produkt

Jemný minerálový náramek na nohu ve zlaté barvě s broušeným křišťálem a růženínem.
Zacílen na podporu ženství. Přináší hojnost a plodnost, pomáhá uzdravení srdce, přijetí sebe a odstraňuje bloky.

.Více informací

590 Kč

Více informací

V kombinaci drobných 6 mm minerálů je náramek decentním šperkem.

Tyto energetické náramky pro Vás zhotovuji se zacílením, na podporu slabin, na ochranu a probuzení. Andělsky krásné a harmonizační náramky pro každodenní nošení.

Náramek z minerálů na podporu ženskosti, čistí a harmonizuje 2. čakru.

♡ Minerály podporují plodnost, přináší klid a uvolnění.
♡ Podporuje sebevědomí, vědomí sebe samé, dodává odvahu a sílu.
♡ Pomáhá uzdravení pohlavních orgánů.
♡ Pomáhá uzdravení srdce, přijetí sebe sama, odstraňuje bloky.

VLASTNOSTI MINERÁLŮ

Karneol:
Pomáhá při krevních nemocích, univerzální minerál pro ochranu zdraví, dodává vnitřní sílu, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci. Dodává odvahu a trpělivost. Pomáhá lepší výřečnosti.

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Růženín:
Svými vibracemi obklopuje duši, rány na srdci se jeho přítomností vyléčí. Dává sílu odpouštět. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost, trpělivost, dává sílu k odpuštění, učí sebeúctě a sebelásce.
Příznivě působí při úzkostech a neurotických potížích, odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny.

ČAKROVÉ ZACÍLENÍ

Čtvrtá čakra srdeční:
Vytváří střed systému čaker. Zde probíhá spojení tří fyzických-emočních center se třemi horními duchovními.
Jsou zde uloženy schopnosti empatie. Srdeční čakra sjednocuje pomocí lásky. Pokud budeme láskyplně vnímat své nemocné orgány, či části těla, může se uzdravení značně urychlit.
Čtvrtou čakru aktivujeme pohledem na les a panenskou přírodu.

Druhá čakra, sakrální:
(Svadhisthana) Centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Díky této čakře máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiím, které pronikají přírodou. Tato čakra je považována za sídlo Šakti, ženského aspektu boha, ve formě tvořivé rodící síly. U muže zahrnuje její působnost oblast pohlavních orgánů, které v sobě nesou impuls k tvoření nového života, avšak voda také odplavuje a očišťuje to se projeví v oblasti detoxikační a vyměšující. Na úrovni duševní jej prožíváme jako uvolnění a odplavení pocitů.


Tento náramek je navléknut na řetízku z chirurgické oceli s prodlužovacím řetízkem pro volení velikosti. Délka je 25 až 30 cm. Měřte svůj kotník a porovnejte délku. Pokud potřebujete delší, či kratší, napište nám informaci do objednávky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: