Náramek stříbro 925 „Andělský ochránce“ Zobrazit větší

Náramek Ochrana Spojení andělů

Nový produkt

Náramek ručně navléknutý minerály - křišťálem, angelitem, jadeitem na pevném, nepřetrhnutelném silonu s karabinkovým zakončením.

Doplněn o hematitové stříbrné srdíčko. Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, podporuje vyrovnanost, umožňuje kontakt s říší andělů.

Náramek působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši, ochraňuje nositele před nebezpečím a negativními energiemi.

Více informací

Vyrobíme ihned po objednání

470 Kč

  • 17,5
  • 18,5cm
  • 19
  • 20cm

Více informací

Tyto energetické náramky jsem pro Vás zhotovila s posláním, vědomě a se zacílením. Je určen osobám, které potřebují odstranit bloky v těle, pozvednout vědomí na vyšší úroveň a ochránit auru. Otevírá korunní a krční čakru.

Léčivé vlastnosti minerálů:

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Jadeit:
Minerálem přitahující lásku. Má sílu prodlužovat život, přitahuje hmotné statky, podporuje podnikatelskou činnost, minerál prosperity. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Uklidňuje mysl.

Angelit:
Léčí záněty, uvádí do rovnováhy štítnou a příštítnou žlázu. Umí odblokovat meridiány, napravuje poruchy tkání, zajišťuje rovnováhu tekutin v těle, je močopudný, pomáhá při potížích s plícemi. Utišuje bolest ze slunečních spálenin.
Symbolem míru a bratrství, umožňuje kontakt s říší andělů, cestování mimo tělo. Vhodný pro léčitele – zvyšuje vnímavost a naladění.

Symbolika barev:
Bílá barva:
Je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti,... ale také perfekcionismu a touhy po dokonalosti bez jakýchkoliv kompromisů. Je chladivou barvou, která působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení.

Modrá barva:
Svoboda v oceánu, obloze, synonyma jsou důvěra, láska, oddanost, něha, ženskost, sebevyjádření.
Symbolizuje klidnou vodu, reprezentuje uvolněný temperament, ženskost, něhu, věrnost, důvěru, lásku a oddanost. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lehkovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Barva páté komunikační čakry. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: