Orgonit pyramida Klid harmonizace

11457

Nový produkt

Ručně vyrobený orgonit s posvátným symbolem květu života.Pomocí minerálů léčí a harmonizuje. Očišťuje nás i domov od negativních energií a patogenních zón.

Orgonit Pyramida je symbol všech kosmických sil, symbolem věčnosti a ochrany. Krystaly křištálů, v něm obsažené, vynikají ochrannou magickou silou.

Zacílen na harmonizaci těla a uklidnění mysli.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

549 Kč

Více informací

Velikost 4,5 x 4,5 x 5cm

Léčivé vlastnosti minerálů:

Tyrkys:
Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici. Jin-Jang, vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává sílu.
Pomáhá mluvenému slovu. Napomáhá vnitřnímu klidu, odhání deprese a strachy. Kámen radosti a bohatství.

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Zelená barva:
Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí uklidňujícím dojmem a pohled na zelenou barvu napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Lidé mající rádi tuto barvu budou více ochotní rozdávat lásku a pomáhat motivovat ostatní.

Modrá barva:
Svoboda v oceánu, obloze, synonyma jsou důvěra, láska, oddanost, něha, ženskost, sebevyjádření
Symbolizuje klidnou vodu, reprezentuje uvolněný temperament, ženskost, něhu, věrnost, důvěru, lásku a oddanost. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lehkovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Barva páté komunikační čakry. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.

Účinek orgonitu:
Transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií, čistí prostor od patogenních zón a elektrosmogu (sladí rozdílné vlnové délky).

Podporuje meditace, pomáhá při terapiích.
Pomocí minerálů léčí a posiluje slabiny nositele.
Od názvu Orgon (tato energie) je odvozen název Orgonit (materiál kumulující tuto energii).  Organická pryskyřice, z níž je orgonitek vyroben, energii Orgon přitahuje do sebe a ta je zároveň uvnitř odrážena a rozptylována kovovými šponami. Tím  zajistíme rychlý pohyb přítomné prány. Očištěnou léčivou energii poté vrací zpět do okolí. Prozáří místnost paprsky energie a Vás zavalí pocitem lásky a radosti.

Pyramida je chrámem Slunce, symbol všech kosmických sil. Symbolem věčnosti a ochrany. Přináší sílu a moc, napomáhá dobrému zdraví, dodává fyzickou energii a přináší vášeň pro život. Je tvarovým zářičem - kosmickou energii přijme, soustředí a přemění a vyšle do okolí.
Má pozitivní vlivu na okolí a neutralizuje elektromagnetické záření.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: