Svítící Orgonit Uvolnění Harmonie 1257g

3772

Nový produkt

Největší minerálový orgonit se plátky zlaté barvy s LED podsvícením pro ještě magičtější atmosféru.
Očistná pyramida spojuje s Vesmírem, vyšším Já. Navozuje klis.
Vyrovná Vaše emoce, pomáhá při problémech duše.
Čistí a harmonizuje prostory, tělo i ducha.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

4 550 Kč

Více informací

Orgonitová pyramida, největší z naší výroby. Dodává vnitřní klid a odvahu. Harmonizuje Váš Domov. Podpoří Vaše soustředění při meditacích a uklidní Vaši mysl. Prohloubí intuici a ukáže duchovní vhledy. Pomáhá nalézt sebe ve svém nitru.
Orgonit očišťuje prostor od negativních energií a patogeních zón.

Pyramida je symbol všech kosmických sil, symbolem věčnosti a ochrany. Krystaly křištálů, v orgonitu obsažené, vynikají ochrannou magickou silou.
Vstřebávají, shromažďují a přeměňují kosmickou energii a informace. Tuto soustředěnou a harmonizovanou energii spolu s informacemi dále vyzařují.
Působí tak na částice, atomy, molekuly a krystalové struktury umístěné v jejich dosahu.  
Orgonitová pyramida zregeneruje vaše síly, posílí vaše zdraví i psychiku. Vhodné použití i jako ochranné talismany, či amulety.

Vlastnosti použitých minerálů:

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující. Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Tyrkys pravý:
Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici. Jin-Jang, vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává sílu.
Pomáhá mluvenému slovu. Napomáhá vnitřnímu klidu, odhání deprese a strachy. Kámen radosti a bohatství.
V tyrkysu se mísí energie Nebe a Země. Tento šamanský kámen léčí ducha a přináší moudrost, důvěru a laskavost.

Avanturín:
Kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Brání patogenním zónám, ochraňuje před zářením z telefonů. Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti. Podporuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou Jin a mužskou energií Jang.
Howlit tyrkenit:
Přináší úlevu při nespavosti. Podporuje uvolnění, klid mysli. Pomáhá při naplnění ambic hmotných i duchovních.  Podporuje spojení s duchovními dimenzemi. Učí trpělivosti a současně potlačuje vztek. Uvádí tělo v rovnováhu.
Magnezit:
Uklidňuje city, brání emocionálnímu vypětí, překonává podrážděnost.
Klid, uvolnění, soustředivost, uvádí do souladu obě mozkové hemisféry. Pomáhá při nadměrném pocení, při obezitě, při bolestech zubů a zad a také při prostatě.
Howlit rovněž podporuje kreativitu a stimuluje paměť. Zvyšuje chuť člověka na nové informace a učí trpělivosti. Probouzí pocity ambicí a pomáhá je naplňovat. Tyto vlastnosti využijí zejména lidé, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit.

Čakrové zacílení:

Orgonit je vhodný pro čištění a harmonizaci 5. a 7 nejvyšší korunní čakry.

Orgonitky tvoříme ručně srdcem a vyšším vedením. Každý orgonit je jedinečný a kupujete vždy orgonit identický s fotografií.

Velikosti: 16 cm x 14 cm
Váha: 1257g

LED podsvícení, 2x baterie 3V, CR 2032 (součástí balení).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: