Náramek „Vnitřní klid, láska“ s vážkou Zobrazit větší

Náramek „Vnitřní klid, láska“ s vážkou

856355

Nový produkt

Náramek ručně navléknutý se 100% minerály.
Doplněn o ocelovou vážku, možné se s náramkem koupat.
Ochranný náramek zacílen na podporu vnitřního klidu, lásky, harmonie. Obvod cca 18cm. Možno zkrátit, či prodloužit na přání.
Laděn do vysoce spirituální fialové barvičky.

Více informací

470 Kč

Více informací

Energetický léčivý náramek, krásný, magický, harmonizační...

Léčivé vlastnosti minerálů:
Variscit / regalit:
Variscit je silně ochranný minerál. Uklidňuje, pomáhá udržet život v rovnováze a zmírnit bolest způsobenou lhostejností a hrubostí.
Dodává životní sílu a podporuje duševní odolnost.
Přináší pocity radosti, míru a harmonie.
Potlačuje a odráží ty prvky života, které nechceme.
Pomáhá obnovit rovnováhu a zvyšuje stabilitu, je výborným pomocníkem pro hledání řešení problémů s pocitem vnitřního klidu, lásky a soucitu.

Achát:
Achát je minerál rovnováhy, sebedůvěry, soustředění. Odstraňuje vnitřní napětí, stabilizuje auru a přetváří negativní energie. Mírní stresové stavy a obnovuje tělesnou energii.

Modrý achát má receptivní energii a náleží elementu vody.
Napomáhá klidu, přináší štěstí. Zmírňuje rodinné hádky, zajišťuje svému nositeli velkou oporu a zdroj síly.
Odstraňuje pocity starých křivd, podněcuje k novému způsobu vyjadřování a má perfektní léčebné účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin.

Kalcit:
Zesilovač a čistič energie. Pomáhá, když ztrácíme naději nebo motivaci. Spojuje cit s rozumem a pomáhá při boji s leností. Uklidňuje mysl, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá nám v životě překonávat nezdary.
Podporuje intelektové schopnosti nositele.
Posiluje kosti a léčí jejich onemocnění a onemocnění kloubů, urychluje hojení zlomenin, léčí problémy pleti a kůže všeobecně.
Podle indiánské tradice chrání, zejména v noci, před úklady duchovního světa

Fialová barva:
Mystická barva, která je symbolem spirituality, duchovna ale i srdečnosti. Vzniká sjednocením dvou opačných pólů, dvou kontrastních a energetických faktorů - modrým klidem a červenou pohonnou sílou, které se navzájem vyrovnávají. Pomáhá při meditaci a může mít až hypnotické účinky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: