Náramek „Spojení s Anděly“

615901

Nový produkt

Náramek ručně navléknutý minerály.
Napomáhá našemu spojení s anděly, ochraňuje nás a přináší štěstí. Navlékaný s láskou a úctou.

Více informací

470 Kč

Více informací

Energetický léčivý náramek. Harmonizuje čakry, odbourává negativní myšlení, ochraňuje nositele, spojuje s anděly a podporuje v nás lásku k sobě samým i k okolí.
Složení minerálů: opalit, křišťál, růženín, jadeit.

Léčivé vlastnosti minerálů:

Opalit:
Opalit se někdy nazývá jako nachový opál, či opalizující fluorit. Jedná se o sklo a díky oxidu křemičitému je považován za transformátor - mění životní situaci, vzrahy a výhledy budoucnosti.  Je kamenem přání a naděje. Používá se ke zlepšení nálady a podporuje relaxaci. Používá se jako ochranný kámen na dlouhé cesty. Výrazně zlepšuje naši vnímavost. Pomáhá nám dostat pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Podporuje cítění, intuici a emocionalitu, nikoliv racionalitu. Je velmi vhodným kamenem, pokud se potřebujeme rozhodnout nebo řešit nějaký problém.

Jadeit:
Minerálem přitahující lásku. Má sílu prodlužovat život, přitahuje hmotné statky, podporuje podnikatelskou činnost, minerál prosperity. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Uklidňuje mysl.

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Růženín:
= láska, uzdravení, trpělivost, životní energie, sebeláska.
Svými vibracemi obklopuje duši, rány na srdci se jeho přítomností vyléčí. Dává sílu odpouštět. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii.

Velikost cca 18cm. Možno zkrátit, či prodloužit na přání. Navléknuto na pružném silonu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: