Náramek „Spojení s Anděly“

615901

Nový produkt

Náramek ručně navléknutý minerály. Napomáhá našemu spojení s anděli, ochraňuje nás a přináší štěstí. Balen v dárkové krabičce, navlékaný s láskou a úctou. Velikost cca 18cm. Možno zkrátit, či prodloužit na přání. Navléknuto na pružném silonu.

Více informací

299 Kč

Více informací

Energetický léčivý náramek. Harmonizuje čakry, odbourává negativní myšlení, ochraňuje nositele, spojuje s anděly a podporuje v nás lásku k sobě samým i k okolí.
Složení minerálů: opalit, křišťál, růženín, jadeit.

Léčivé vlastnosti minerálů:

Opalit:
Opalit se někdy nazývá jako nachový opál, či opalizující fluorit. Jedná se o sklo a díky oxidu křemičitému je považován za transformátor - mění životní situaci, vzrahy a výhledy budoucnosti.  Je kamenem přání a naděje. Používá se ke zlepšení nálady a podporuje relaxaci. Používá se jako ochranný kámen na dlouhé cesty. Výrazně zlepšuje naši vnímavost. Pomáhá nám dostat pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Podporuje cítění, intuici a emocionalitu, nikoliv racionalitu. Je velmi vhodným kamenem, pokud se potřebujeme rozhodnout nebo řešit nějaký problém.

Jadeit:
Minerálem přitahující lásku. Má sílu prodlužovat život, přitahuje hmotné statky, podporuje podnikatelskou činnost, minerál prosperity. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Uklidňuje mysl.

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Růženín:
= láska, uzdravení, trpělivost, životní energie, sebeláska.
Svými vibracemi obklopuje duši, rány na srdci se jeho přítomností vyléčí. Dává sílu odpouštět. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: