Náramek „krční 5.čakra"

987600

Nový produkt

Náramek z minerálů pro ochranu před nebezpečím, negativními energiemi.

Použité minerály napomáhají  klidu, vyrovnanosti, intuici, dodávají sílu a odhodlání.

Vysoce vibrační, s láskou tvořený.

Dodán očištěný, nabitý slunečnou energií.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

260 Kč

Více informací

Navléknuto na pružném silonu.

Standartní rozměr náramku 18cm, na přání mohu zhotovit větší, či menší.

Léčivé vlastnosti jednotlivých minerálů:

Lapis Lazuli:
Posiluje vnitřní klid, vhodný pro meditaci, působí na nervový systém, detoxikuje, dodává odvahu a otevírá 6. čakru. Odstraňuje problémy v komunikaci, podporuje kreativitu.

Sodalit:
Navozuje vnitřní klid a harmonii, pomáhá proti stresu a negativním emocím, dodává hloubku meditaci. Posiluje nervový systém. Z modrých minerálů má nejintenzivnější vibrace. Napomáhá intuici.
Napomáhá: meditaci, koncentraci, klid, sílu ducha, moudrost, léčí.

Avanturín:
Kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Brání patogenním zonam, ochraňuje před zářením z telefonů. Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti. Podporuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou Jin a mužskou energií Jang.

Onyx:
Ochranný minerál chránící nositele před negativními útoky okolí. Chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Zaměřuje energii jedním směrem. Léčí trauma z minulosti. Udržuje v těle rovnováhu energií jin a jang.

Modrá barva:
Svoboda v oceánu, obloze, synonyma jsou důvěra, láska, oddanost, něha, ženskost, sebevyjádření

Symbolizuje klidnou vodu, reprezentuje uvolněný temperament, ženskost, něhu, věrnost, důvěru, lásku a oddanost. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lehovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.

Barva páté komunikační čakry. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.

Symbol anděla má ochraňovat nositele. Přinášet lásku k sobě i k druhým. Podle náboženství je Božím poslem a vykonavatelem Boží vůle.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: