Náramek „Ochrana před negativními útoky“

367102

Nový produkt

Náramek ručně navléknutý minerály v dárkovém balení. Zacílen na ochranu před negativními energiemi. Doplněn o srdce Swarovski a rivolky z chirurgické oceli. Velikost cca 18cm. Možno zkrátit, či prodloužit na přání. Navléknuto na pružném silonu.

Více informací

520 Kč

Více informací

Energetický léčivý náramek navléknutý ze 100% minerálů, doplněno o kvalitní nerezové ocelové komponenty a Swarovski srdíčko.
Složení minerálů: matný hematit, pukaný křišťál, onyx
Dodáno v dárkové krabičce, viz. fotografie.

Léčivé vlastnosti minerálů:
Matný hematit:
Magický minerál, jež vytahuje nemoci z těla, uzemňuje, harmonizuje a ochraňuje. Zabraňuje vstupovat negativním energiím do aury. Zvyšuje sebevědomí. Přispívá k soustředění a zlepšuje paměť.

Pukaný křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Onyx:
Ochranný minerál chránící nositele před negativními útoky okolí.  Chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Zaměřuje energii jedním směrem. Léčí trauma z minulosti. Udržuje v těle rovnováhu energiíjing a jang.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: