Náramek pánský - „Energie“ Zobrazit větší

Náramek pánský - „Energie“

383726

Nový produkt

Náramek z minerálů ručně vyrobený pro muže. Složení minerálů : sodalit,láva, apatit, rudraksha,achát. Průměr cca 18cm.

Více informací

Vyrobíme ihned po objednání

470 Kč

Více informací

Léčivé vlastnosti minerálů:

Apatit:
Rozšiřuje vědomí, posouvá nás k pravdě. Utišuje lítost, apatii, zlost, vztek, podrážděnost. Pomáhá překonávat citovou vyčerpanost. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí. Pomáhá se správně vyjadřovat. Otevírá radost a vidět krásy života.

Láva:
Láva je považována za kámen znovuzrození, je vyvřelý ze žhavých hlubin země. Navozuje harmonii, uklidňuje a uzemňuje kořenovou čakru.

Achát:
Achát je minerál rovnováhy, sebedůvěry, soustředění. Odstraňuje vnitřní napětí, stabilizuje auru a přetvárí negativní energie. Mírní stresové stavy a obnovuje tělesnou energii.

Rudraksha:
Přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus. Vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za jeho účelem. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl.
Studie také ukazují, že muži i ženy pociťují zvýšenou výkonnost a energii už pár hodin po nošení/kontaktu s pokožkou.

Amazonit:
Mimořádně uklidňující, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

Sodalit:
Navozuje vnitřní klid a harmonii, pomáhá proti stresu a negativním emocím, dodává hloubku meditaci. Posiluje nervový systém. Z modrých minerálů má nejintenzivnější vibrace. Napomáhá intuici.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: