Aroma náramek Uklidnění (aromaterapie)

4215

Nový produkt

Jedinečný minerálový aroma náramek vhodný pro aromaterapii.
Láva skvěle absorbuje esenciální oleje. Náramek tak rozvoní celé Vaše zápěstí.
Kdykoliv budete potřebovat energeticky nabít, či se harmonicky sladit, přičichněte ke své oblíbené esenci.
Vyroben z minerálů pro 5. a 6. čakru. Uvede Vás do vnitřního klidu a harmonie.

Více informací

470 Kč

Více informací

Doporučujeme k náramku přikoupit vonné esenciální oleje z našeho obchůdku.

Láva: Je považována za kámen znovuzrození, je vyvřelý ze žhavých hlubin země. Navozuje harmonii, uklidňuje a uzemňuje kořenovou čakru.

Achát: Achát je minerál rovnováhy, sebedůvěry, soustředění. Odstraňuje vnitřní napětí, stabilizuje auru a přetváří negativní energie. Mírní stresové stavy a obnovuje tělesnou energii.

Chryzokol: Minerál klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny), pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak. 

Sodalit: Navozuje vnitřní klid a harmonii, pomáhá proti stresu a negativním emocím, dodává hloubku meditaci. Posiluje nervový systém. Z modrých minerálů má nejintenzivnější vibrace. Napomáhá intuici.
Napomáhá: meditaci, koncentraci, klid, sílu ducha, moudrost, léčí.

Modrá barva:
Svoboda v oceánu, obloze, synonyma jsou důvěra, láska, oddanost, něha, ženskost, sebevyjádření.
Symbolizuje klidnou vodu, reprezentuje uvolněný temperament, ženskost, něhu, věrnost, důvěru, lásku a oddanost. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lehkovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Barva páté komunikační čakry. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí.


Náramek je o průměru cca 17,5cm, na přání zhotovím delší, či kratší.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: