Náramek Podpora ženské energie Sexualita 1.čakra

681324

Nový produkt

POZOR! Dodáno bez střapečku - nyní není skladem!

Náramek ručně navléknutý 100% minerály. Působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.
Vede nás na cestě za poznáním sebe sama a uvědomění si svého JÁ.
Povzbuzuje sexualitu, ukazuje nám skrytou bohyni v nás, probouzí ženskou energii.
Pomáhá zvýšit sebevědomí. Otevírá 1. čakru. Přetváří negativní energie.

Více informací

470 Kč

Více informací

Tyto energetické náramky pro Vás zhotovuji se zacílením, na podporu slabin, pomáhají nalézt Vás ve Vašem vnitřním světě.
Jsou našimi učiteli na cestě za sebepřijetím, sebeláskou, poznání sebe sama a uvědomění si svého JÁ.
Povzbuzuje sexualitu, ukazuje nám skrytou bohyni v nás, probouzí ženskou energii.


Léčivé vlastnosti použitých minerálů:

Maifaint:
Maifanský kámen, či medicínský kámen se používal v čínském léčitelství k léčbě kožních nemocí, neboť na sebe váže škodlivé látky, čistí a regeneruje.
Ochranný kámen před fyzickými i duševními riziky, přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, uklidňuje mysl. Pohlcuje negativní energii.

Tygří oko:
Ochranný minerál před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství.

Variscit / regalit:
Variscit je silně ochranný minerál. Uklidňuje, pomáhá udržet život v rovnováze a zmírnit bolest způsobenou lhostejností a hrubostí.
Dodává životní sílu a podporuje duševní odolnost.
Přináší pocity radosti, míru a harmonie.
Potlačuje a odráží ty prvky života, které nechceme.
Pomáhá obnovit rovnováhu a zvyšuje stabilitu, je výborným pomocníkem pro hledání řešení problémů s pocitem vnitřního klidu, lásky a soucitu.

Achát:
Achát je minerál rovnováhy, sebedůvěry, soustředění. Odstraňuje vnitřní napětí, stabilizuje auru a přetváří negativní energie. Mírní stresové stavy a obnovuje tělesnou energii.

První čakra, kořenová:
(Muladhara) Základní čakra nás spojuje s fyzickým světem. Dává nám životní sílu prosadit se, vytrvat a přežít.
Transformuje energie kosmické na pozemskou rovinu a současně proudí touto čakrou energie země do celého našeho systému. Působí na budování existence, materiální zabezpečení a uchování si vlastního druhu rodiny.
První čakra je základem vitální síly pro vyšší čakry, spojení se Zemí a přírodou. Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život, přináší nám prvotní důvěru, odolnost, důraz.
První čakra by měla být v rovnováze se sedmou čakrou, abychom si udrželi svou vnitřní rovnováhu. Pokud čakra je otevřená a harmonicky funguje, zažíváme hluboké spojení se Zemí a jejími tvory, vitalitu, spokojenost, stabilitu a vnitřní sílu. Naopak při zablokování nebo uzavření čakry je tělesná konstrukce slabá a máme málo duševní síly a sebedůvěry.

Náramek je o délce 17,5 - 18cm. Na přání zhotovíme kratší, či delší.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: