Sleva! Náramek „7.čakra, vyšší vědomí“ Zobrazit větší

Náramek „7.čakra, vyšší vědomí“

5040553

Nový produkt

Náramek ručně navléknutý minerály na pružném silonu s andělíčkem pro ochranu.
Šperk z drahých kamenů pro 7. čakru působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.
Působí jako spojnice duše a duchovna, podporuje vyšší úrovně vědomí.
Andělsky půvabné náramky s léčivými minerály s magickou energií.

Více informací

380 Kč

-40 Kč

420 Kč

Více informací

Tyto energetické náramky jsem pro Vás zhotovila s posláním, vědomě a se zacílením. Je určen osobám, které vyhledávají pomoc , napomáhá spojení s naším vyšším JÁ a vědomím. Spojuje mysl a ducha.

Vysoce harmonizující dvojice minerálů křišťál+nefrit v kombinaci se symbolem anděla podporují lásku, intuici, společně působé silnou ochrannou mocí.
Nádherný a nepřehlédnutelný doplněk pro silnou sebevědomou ženu.

Léčivé vlastnosti minerálů:

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Nefrit:
Tlumí přepětí, tiší žal a smutek, pomáhá nositeli nevzdávat se a nepropadat beznaději, napomáhá vnitřnímu klidu při početí. Léčí záněty a nedostatečnou funkci ledvin, podporuje funkci střev.
Posvátným minerálem Dálného východu, přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím.

Symbolika barev:
Fialová barva:
Mystická barva, která je symbolem spirituality, duchovna ale i srdečnosti. Vzniká sjednocením dvou opačných pólů, dvou kontrastních a energetických faktorů - modrým klidem a červenou pohonnou sílou, které se navzájem vyrovnávají. Pomáhá při meditaci a může mít až hypnotické účinky.

Náramek je o průměru cca 18cm, na přání zhotovím delší, či kratší.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: