Lapač Strom Života Sluneční, Měsíční kámen Křišťál

37882

Nový produkt

Magické, energetické lapače snů se Stromem Života.
Nabíjí optimismem, energií a chutí do života, uzemňuje negativní energie. Vnáší do života světlo a radost.
Očišťuje od negativních energií a patogenních zón. Posiluje 2. čakru.

Více informací

Výroba na objednávku (10-14dní)

1 280 Kč

Více informací

Význam symboliky:
Strom života je symbolem propojenosti s životodárným a ochraňujícím vesmírem. Kořeny má v podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nebe.
Přináší ráj, hojnost, plodnost, životní sílu a moc trvání.
Má silnou léčivou energii. Svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu.
Strom života symbolizuje životní sílu a nesmrtelnost.

Významy barev:
Oranžová barva:
Oranžová je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Pomáhá proti depresím, nechuti a pesimismu. Vzbuzuje v nás zvědavost a chuť do dobrodružství. Označuje se za "sociální barvu", kterou mají rádi extroverti a společenští lidé.

Léčivé vlastnosti použitých minerálů:

Křišťál:
Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, harmonizující.  Odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.
Napomáhá soustředění při meditaci. Zvyšuje vibrace i ostatním minerálům.
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Sluneční kámen:
Minerál, jež nás vnitřně prozáří, nabije energií, vnáší do života světlo a radost. Vysoce ochranný, napomáhá pozitivnímu myšlení a proti depresi. Zvyšuje sebedůvěru. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Zvyšuje sexuální energii.

Měsíční kámen:
Minerál prohlubující intuici, vysoce léčivý a ochranný minerál přitahující lásku, urovnává vztahy mezi přáteli i v rodině. Dokáže vyrovnat problémy ve vztahu. Podporuje klidný spánek, udržuje harmonii Jin a Jang - ženskou a mužskou energii, napomáhá za úplňku vyvolat živé sny.

Lapač snů dle indiánských tradic zavěšujeme nad hlavu spícího, či volně po místnosti. V legendě se praví, že špatných snů je zachyceno v síti a ráno za světla denního zničeni jsou. Ty dobré sklouznou po peříčkách do hlavy snícího.

Druhá čakra, sakrální:
(Svadhisthana) Centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Díky této čakře máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiím, které pronikají přírodou. Tato čakra je považována za sídlo Šakti, ženského aspektu boha, ve formě tvořivé rodící síly. U muže zahrnuje její působnost oblast pohlavních orgánů, které v sobě nesou impuls k tvoření nového života, avšak voda také odplavuje a očišťuje to se projeví v oblasti detoxikační a vyměšující. Na úrovni duševní jej prožíváme jako uvolnění a odplavení pocitů.30 dalších produktů ve stejné kategorii: