Strom života Ochrana Domova 20 cm

3971

Nový produkt

Ručně drátovaný Strom Života, laděný do zlato-bílé barvy.
Pomáhá nám k vnitřnímu klidu, přivádí do života lásku k sobě i ostatním.
Eliminuje stres, posiluje vyjadřovací schopnosti, vztahy, pochopení a intuici.
Velký 20 cm!Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 300 Kč

Více informací

Harmonizční dekorace v přírodním balení s dekorační slámou. Drátovaný Strom života harmonizuje 7. čakru. Pomáhá nám k vnitřnímu klidu, přivádí do života lásku k sobě i ostatním, eliminuje stres, posiluje vyjadřovací schopnosti, vztahy, pochopení a intuici. Bílá je uklidňující barvou vyzařující lásku a jemné vibrace.
Podporuje intuici a objevuje v člověku skrytou tvořivost. Spojuje s vyššími energiemi, podporuje energetický tok.Díky této harmonizaci bude Vaše tělo i mysl harmonicky sladěno a Vy budete vyrovnaní, soustředění, odolní vůči stresu a negativním energiím. 

Strom života je symbolem propojenosti s životodárným a ochraňujícím vesmírem. Kořeny má v podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nebe.

Přináší ráj, hojnost, plodnost, životní sílu a moc trvání.
Má silnou léčivou energii. Svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu.
Strom života symbolizuje životní sílu a nesmrtelnost.

KAM STROM UMÍSTIT

Tuto harmonizační krásnou dekoraci můžete zavěsit v interiéru, pod pergolu, k domu či na balkon, kde bude zastávat funkci slunohry.

Pověsením stromu Feng shui do slunného okna získá náš prostor pozitivní energii (zde proudí energie Sha Chi). Při pověsení do ponurých tmavých chodem, kam nesahá paprsek slunce, krystaly rozptýlí negativní  a stagnující energii.

Tradičně se také stromy pověšují do prostoru za vstupní dveře - tím umožníme štěstí a harmonii, aby vstoupily dál...

OČISTA OD ENERGIÍ

Doporučuji jednou za čas krystaly a korálky očistit a dobít energií - proudem tekoucí vody, či metodou vykuřování.
Nechte prostoupení energie a harmonie Vaším domovem čas, je zapotřebí jimi ovlivnit i svou mysl. Pro dokonalé vyvážení doporučuji do interiéru, či přímo pro sebe pořídit přírodní minerál / polodrahokam, který Vám posílí osobní energii a vyváží energetickou hladinu.
Až ucítíte ten lehtavý pocit uvnitř v těle, který se možná projeví i jako úsměv ve Vaší tváři... ...Ta nevědomá radost a uvolnění, to je TEN princip harmonizace...

NA JAKÉ ČAKRY PŮSOBÍ

Sedmá čakra korunní: Sídlo nejvyšší dokonalosti v člověku. Tato nejvyšší čakra obsahuje veškeré energie nižších center, je výchozím bodem pro projevy energií všech ostatních čaker.
Odtud začala naše cesta životem a k počátku se vrátíme na konci svého vývoje. Pokud rozvineme sedmou čakru, uvolníme poslední blokády ostatních čaker a jejich energie se rozkmitá do co nejvyšších frekvencí.

BAREVNÁ SYMBOLIKA

Bílá barva:
Je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, napomáhá přemýšlení. Podporuje intuici a objevuje v člověku skrytou tvořivost. Působí uklidňujícím dojmem a je vhodná pro meditaci. Spojuje s vyššími energiemi.

Vyroben ručně v ČR, s láskou v domácím prostředí. Kupujete přímo výrobek z fotografie.

Průměr 20 cm.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: