Svíce ARCHANDĚL METATRON 22 cm Zobrazit větší

Svíce ARCHANDĚL METATRON 22 cm

5049

Nový produkt

Svíčka s harmonizačním poselstvím Archanděla Metatrona.
Afirmační svíce odkrývá náš skrytý potenciál, utřídit priority a smysl současného žití zde na Zemi. Přináší uzdravení skrze poznání a schopnost vidět skryté pravdy.

Více informací

229 Kč

Více informací

♡ Nechte proniknout k Vám energii a Světlo andělů. ♡

Afirmační svíce se záměrem, jenž se zapálením aktivuje. Je vhodná k očištění prostoru i vlastní aury, k terapiím, rituálům, harmonizaci ženské energie či k meditacím.

VÝZNAM

Archanděl Metatron je andělem vzestupu vědomí, otevírá cesty k poznání duchovna a brány vyšších dimenzí. Je strážcem kroniky Akáša (kniha života).  Čistí čakry, odstraňuje problémy s učením a napomáhá při výchově indigových a křišťálových dětí.

POUŽITÍ

Svíčku zapálíme asi na 1 hodinu, zavoláme si Archanděla Metatrona, uvolníme se, necháme odplynout všechny starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z andělské svíčky. Vnímáme barvu i vibraci, kterou svíčka vysílá. Požádáme bytost o pomoc, ochranu či sdělení. Poděkujeme.

Je zabalena do celofánu a obsahuje uvnitř popis. Na svíčce je harmonizační obrázek dané bytosti vytvořený automatickou kresbou, jehož autorkou je Daniela Maxima.

Vzkazy zachycené automatickým písmem při kresbě obrázku A. Metatron:
- i ty máš svá křídla

ČAKROVÉ ZACÍLENÍ:

Sedmá čakra, korunní:
(Sahasrara) Sídlo nejvyšší dokonalosti v člověku. Tato nejvyšší čakra obsahuje veškeré energie nižších center, je výchozím bodem pro projevy energií všech ostatních čaker.
Odtud začala naše cesta životem a k počátku se vrátíme na konci svého vývoje. Pokud rozvineme sedmou čakru, uvolníme poslední blokády ostatních čaker a jejich energie se rozkmitá do co nejvyšších frekvencí.

Velikost svíčky: výška 22 cm, průměr 4,7 cm
Hmotnost: 325 g
Doba hoření: 45 hodin

17 dalších produktů ve stejné kategorii: